ТОВ «ДИНАСТІЯ В.В.» ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Компанія ТОВ «Династія В.В.» пропонує партнерство для реалізації спільних проектів фізичним та юридичним особам, що володіють земельними ділянками.

Забудовник ТОВ «Династія В.В.» є однією з найпотужніших будівельних компаній у Вінниці. Діапазон об'єктів нерухомості включає як недороге житло для людей із середнім доходом, так і елітне житло та комерційну нерухомість. Компанія має великий досвід у виконанні всього комплексу будівельно-монтажних робіт. Прагнучи забезпечити якісне виконання взятих на себе зобов'язань, ТОВ «Династія В.В.» використовує лише високоякісні сертифіковані матеріали, найкращі сучасні технології, обладнання та будівельну техніку.
Головна інформація
На сьогоднішній день ТОВ «Династія В.В.» спрямовує свою діяльність також і на співпрацю з власниками (користувачами) земельних ділянок. Велика кількість перспективних для здійснення житлового будівництва земельних ділянок знаходиться у власності фізичних та юридичних осіб, які не мають достатньої інвестиційної та економічної спроможності їх самостійно освоїти. Запорукою успіху Компанії є ефективне управління та висококваліфіковані кадри. Наша команда складається з професіоналів із великим досвідом роботи у будівельній галузі, комерційній діяльності та адміністративному управлінні.

Керуючись вказаним, ТОВ «Династія В.В.» запрошує до партнерства на взаємовигідних умовах співробітництва не тільки в сфері житлового будівництва, але й у здійсненні інших інвестиційних проектів, що дозволить, при використанні матеріальних і фінансових ресурсів, Компанії найбільш оптимальним способом досягти максимально можливого прибутку для ділових партнерів.

ТОВ «Династія В.В.» завжди готове до співпраці з інвесторами на умовах купівлі квартир за вигідною ціною. Адже, експерти прогнозують, що в найближчі кілька років попит на ринку первинного житла буде перевищувати пропозицію. А значить, в недалекому майбутньому квартири, куплені сьогодні, будуть тільки дорожчати і можуть принести гарний дохід при їх продажу. Крім цього, наша Компанія буде сприяти швидкому продажу Ваших квартир за ринковими цінами, що дасть змогу швидше повернути інвестиції із значним прибутком.
Подати заявку на партнерство
можна за номером телефону +38 (068) 333 00 33
© 2017 ЖК "Династія"
ГОЛОВНИЙ ОФІС
  • вул. Коцюбинського 78, 2 поверх.
  • +38 (068) 333 00 33
  • dynastiya.vn.@gmail.com
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
  • вул. Академіка Янгеля, 6-Г
  • (Навпроти т.ц. "Віват")
  • +38 (068) 183 83 83
  • dynastiya.vn.@gmail.com

РЕЖИМ РОБОТИ
  • Пн - Пт з 09:00 до 19:00
  • Сб з 09:00 до 18:00
  • Нд - вихідний